1. PL - Lester se provukao, milimetri odlučivali na "Molinou", Himenez tragičar!  Sportske.net
  3. VAR "ukrao" pobedu Vulfsima: Još jedna kontroverzna odluka u Engleskoj, navijači ogorčeni!  Telegraf.rs
  4. Zbog ovakvih noći volimo engleski fudbal: OSAM golova i odluka u 95.  Mondo
  5. LISICE ODOLELE VUKOVIMA: Vulvsi proklinju VAR, Lester slavi bod s igračem manje  Kurir
  6. Прикажи комплетан преглед у апликацији Google вести
Vulverhempton je u okviru 26. kola Premijer lige dočekao Lester.

Situacija koja je izazvala cunami komentara desila se u finišu poluvremena utakmice Vulverhempton - LesterSituacija koja je izazvala cunami komentara desila se u finišu poluvremena utakmice Vulverhempton - Lester

Vulverhempton dočekuje Lester u jednom od derbija 26. runde Premijer lige (21.00)

Šumski dvoboj, a nije vic

Premijer liga je bila dosadna, a u Čempionšipu je bila prava žurka.Premijer liga je bila dosadna, a u Čempionšipu je bila prava žurka.

Zbog ovakvih noći volimo engleski fudbal: OSAM golova i odluka u 95. | Mondo Portal

Premijer liga je bila dosadna, a u Čempionšipu je bila prava žurka.

Fudbaleri Vulverhemptona i Lestera odigrali su večeras nerešeno 0:0, u utakmici 26. kola Premijer lige.

LISICE ODOLELE VUKOVIMA: Vulvsi proklinju VAR, Lester slavi bod s igračem manje

Фудбалери Вулверхемптона и Лестера одиграли су нерешено 0:0, у утакмици 26. кола Премијер лигеФудбалери Вулверхемптона и Лестера одиграли су нерешено 0:0, у утакмици 26. кола Премијер лиге

Без погодака у утакмици Вулверхемптона и Лестера, ВАР упропастио домаћина (ВИДЕО) - СПОРТСКИ ЖУРНАЛ

Pogledajte koji nas to najzanimljiviji događaji očekuju ovog petka

NAJAVA DANA (petak, 14. februar): Trinkijeri i Malina, oči u oči… Na nas čekuju Premijer liga, Bundesliga, ali i Belgijanci

Fudbaleri Vulverhemptona i Lestera odigrali su meč 26. kola Premijer lige bez pobednika (0:0)

(VIDEO) BILO SVEGA OSIM GOLOVA! VAR poništio radost "vukovima", Lester digao ruke od titule! - Informer

Vulverhempton i Lester remizirali su bez pogodaka u prvom meču 26. kola Premijer lige iako su domaćini u završnici prvog poluvremena postigli gol. Ipak, VAR je presudio da je bio milimetarski ofsajd. Odluka je opet izazvala velike rasprave...Vulverhempton i Lester remizirali su bez pogodaka u prvom meču 26. kola Premijer lige iako su domaćini u završnici prvog poluvremena postigli gol. Ipak, VAR je presudio da je bio milimetarski ofsajd. Odluka je opet izazvala velike rasprave...

VAR (ponovo) u centru pažnje u Premijer ligi (VIDEO) | Sport Klub SR

U meču 26. kola Premijer lige Vulverhempton i Lester odigrali su meč bez golova.U meču 26. kola Premijer lige Vulverhempton i Lester odigrali su meč bez golova.

Vulvsi i Lester bez golova | Sport Klub SR

Vulverhempton je odigrao bez golova sa LesteromVulverhempton je odigrao bez golova sa Lesterom